English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 02188600656
نمابر: 02188600656
آدرس دفتر انجمن: تهران خیابان سید جمال الدین اسد آبادی (یوسف آباد سابق) خیابان 55 روبروی پارک دوستان پلاک 4 واحد 8 طبقه اول
پست الکترونیکی: irancomparative@gmail.com
کد پستی:


سومین کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی
اعضای هیات مدیره انجمن آموزش و پرورش ایران افتخار دارند در آستانه فرارسیدن سال نو ، راه اندازی سایت " سومین کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی " را به اطلاع کلیه پژوهشگران عزیز برسانند. این رخداد بین المللی به مدت سه روز در مورخه ۲۰ تا ۲۲ مهرماه سال ۱۴۰۱ و به صورت حضوری با شرکت استادان و محققان ایرانی و خارجی به میزبانی دانشگاه فرهنگیان در پردیس شهر زیبای بابلسر برگزار خواهد شد. همزمان با این رخداد ، مراسم بزرگداشت استاد فاضل جناب آقای دکتر علی محمد الماسی به عنوان یکی از پیشکسوتان عرصه علم آموزش و پرورش تطبیقی نیز صورت خواهد پذیرفت. بدین وسیله از کلیه علاقمندان و پژوهشگران دعوت می شود از سامانه کنفرانس به آدرس زیر بازدید و مقالات ارزشمند خویش را ارسال نمایند : 
 
www.conference.cesir.ir
 
لازم است گفته شود که بخش هایی از سایت ( همچون اسامی سخنرانان اصلی کنفرانس ) در طی زمان آماده و اطلاعات تکمیلی متعاقبا به اطلاع عزیزان خواهد رسید.  
 
اعضای هیات مدیره انجمن آموزش و پرورش تطبیقی ضمن تبریگ سال نو و آرزوی سلامتی ، شادکامی و موفقیت برای همه شما عزیزان امیدوارند فرصت زیارت و ملاقات شما را در شهر بابلسر و خطه زیبای مازندران داشته باشند. 
 
سلامت و شادکام باشید 
اکبر رهنما 
رئیس انجمن آموزش و پرورش تطبیقی ایران
 

/FileForDownload/files/%DA%A9%D9%86%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%203.png

با سلام و درود 
هیات مدیره انجمن افتخار دارد که پرفسور محمد ریوانی بسطامی،  عضو هیات علمی دانشگاه یو اس ام مالزی را به عنوان نخستین سخنران کلیدی " سومین کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی ایران" به پژوهشگران عزیز  معرفی نماید. پرفسور ریوانی بسطامی دارای درجه دکترا در جامعه شناسی سازمانی از دانشگاه لندن و دارای تألیفات بین رشته ای در حوزه آموزش عالی ، مسئولیت های اجتماعی و آموزش زنان می باشد.
 
با افتخار میزبان پژوهشگران در همایش خواهیم بود. آدرس همایش :
http://conference.cesir.ir

 

معرفی سخنران کلیدی سومین کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی 
 
با سلام و درود 
هیات مدیره انجمن افتخار دارد که دکتر شارل مووسی،  نایب رئیس انجمن آموزش و پرورش تطبیقی و بین الملل غرب آفریقا و عضو هیات علمی دانشگاه بوستیما،  اوگاندا را به عنوان دومین سخنران کلیدی " سومین کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی ایران" به پژوهشگران عزیز  معرفی نماید. آقای مووسی دارای درجه دکترا در  رشته آموزش و پرورش تطبیقی و دارای مقالات در حوزه مدیریت آموزشی ، تکنولوژی آموزشی و مطالعه تطبیقی در خصوص نظام های آموزشی کشورهای غرب قاره افریقا می باشد.

 

طراحی و اجرا : شرکت آداک